Украина Единая

[center][/center]«Зроби щось для України. За мир та єдність».

Щоб не було війни! Проти агресії та сепаратизму в Україні борються не лише її громадяни. Іноземці теж активно виступають за єдність нашої держави. Серед таких, сирійський режисер Хасан Талеб. Молодий кіно-митець за власний кошт відзняв соціальний ролик задля єднання в Україні Сходу із Заходом, задля миру та припинення насилля. У головній ролі – Ольга Сумська.
В Сирії війна розпочалася у 2011-ому. Хасан був свідком того, як руйнується його країна. Як розпадаються сім’ї через розбіжність поглядів. Як брат ставав проти брата. Як стріляли один у одного колись вірні друзі. Четвертий рік триває це протистояння. Нині воно забрало 500 тисяч життів.Серед них – діти, жінки, літні люди, студенти…. І краю цьому не видно…
Економіка країни – зруйнована. Валюта підскочила у десять разів в ціні. Більшість підприємств не працюють. Промисловість – збанкручена.
7 мільйони біженців. Тотальний голод. Подекуди люди їдять кішок та собак, або те, що вдасться спіймати. Міста – в розрусі. Нині вціліли лише чотири міста – Дамаск, Тартус, Латакія, Суейда…. Для того, щоб відновити та підняти країну необхідно щонайменше 20 років….
Такого не побажаєш навіть ворогові.
Хасан Талеб, як і багато інших його співвітчизників, не хоче повторення сирійського сценарію в Україні. Тому соціальний ролик був спрямований саме на об’єднання, а не розкол держави. Режисер хотів нагадати українцям, що вони браття, які народилися на одній землі. Батьківщина – одна, єдина і неподільна.
Хасан упевнений, якщо хочеш жити краще в країні, треба щось для неї зробити. Він свій перший внесок у це зробив.
Закликає усіх українців до єднання та згуртування.
Вверх